Učlanite se putem interneta i konkurišite za poslove!
Niste registrovani?
Otvorite svoj nalog
Ulogujte se
Postanite član naše mailing liste i ponude za posao će stizati na Vašu
e-mail adresu.

KONKURIŠITE ZA OVAJ POSAO

Konkurs ističe: 17-05-2024
Kategorija: Elektrotehnika, mašinstvo
Naslov konkursa: ELEKTROTEHNICAR
Grad: Beograd
Opis posla:

Kompanija koja se bavi proizvodnjom kablova traži stručnog i predanog elektrotehničara koji će se pridružiti njihovom timu na Novom Beogradu. Ako imate strpljenja i mirne ruke za rad sa sitnim žicama i električnim komponentama, ovo je prilika za vas!

Obavezni uslovi:

  • Diploma elektrotehničke srednje škole ili elektrotehničkog fakulteta ili srodnog obrazovanja.
  • Iskustvo u poslovima elektrotehničara je poželjno, ali nije neophodno.
  • Sposobnost rada u sedećem položaju tokom celog radnog vremena.
  • Mirna ruka i strpljenje za rad sa malim žicama i detaljima.

Odgovornosti:

  • Montaža i spajanje električnih komponenti.
  • Rad u skladu sa kliznim radnim vremenom: radnim danima od 9 do 17 ili od 10 do 18, subotom od 10 do 15.
  • Slobodan dan - nedelja.

Ponuda:

  • Početna plata od 85.000 dinara, sa mogućnošću povećanja u skladu sa radnim iskustvom i uspešno obavljenim zadacima.
  • Rad u stimulativnom okruženju sa mogućnošću profesionalnog razvoja.
  • Povoljna lokacija na Novom Beogradu sa dobrim pristupom javnom prevozu.

Ako ste zainteresovani za ovu priliku i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas kontaktirate nas za više informacija:

  • 0114250523
  • 0603541582
  • 0606140009

Najnoviji konkursi

Sanker
Konobar/ica -sanker/ica -Vozdovac
GIPSAR
Konobar/ica -sanker/ica
Konobar - Ada Ciganlija
Šanker Ada Ciganlija
Konobar
Kuvar Ada Ciganlija
Medicinska sestra/ Negovateljica
prodavac - Železnik