Učlanite se putem interneta i konkurišite za poslove!
Niste registrovani?
Otvorite svoj nalog
Ulogujte se
Postanite član naše mailing liste i ponude za posao će stizati na Vašu
e-mail adresu.

KONKURIŠITE ZA OVAJ POSAO

Konkurs ističe: 05-06-2022
Kategorija: Ugostiteljstvo i turizam
Naslov konkursa: Radnik/ca na rostilju - Zabljak ( Crna Gora)
Grad: Zabljak - Crna Gora
Opis posla:
Radnik/ca na rostilju sa iskustvom potreban/na ugostiteljskom objektu nacionalne kuhinje sa dugogodisnjom tradicijom na Zabljaku ( Crna Gora)
Restoran je smesten u samom centru Zabljaka u predivnom prirodnom ambijentu. Tokom letnje i zimske sezone zbog veceg priliva turista imamo pojacan obim posla i samim tim potrebu za vecim brojem ugostiteljskih radnika.
Opis posla:
Rad na rostilju: riba - pastrmka, junetina, piletina...
Radno iskustvo:
Radno iskustvo je neophodno, ocekuje se dobra organizacija i spretnost u poslu
Radno vreme: 8h dnevno, smenski rad ( moze i vise radnih sati po zelji uz odgovarajucu nadoknadu)
1 dan slobodan dan u toku nedelji (maj i jun), tokom jula i avgusta po potrebi i dogovoru sa poslodavcem
Nudimo:
-redovnu platu bez kasnjenja ( pocetna 900e)+ prijavu radnika
-obezbedjen dobar smestaj u blizini objekta + hrana
-poslodavac refundira troskove puta do objekta i natrag
-radna uniforma obezbedjena
-rad u dobrim uslovima
-mogucnost rada i tokom zimske sezone, ukoliko kandidat zeli dogovara se sa poslodavcem
Ukoliko ispunjavate uslove i zainteresovani ste za posao kontaktirajte nas na : 064-6598-818 011-4250-522
Vase prijave mozete nam slati na: kontakt@galaluks.rs
Dobrodosli!

Najnoviji konkursi

Sanker /Zemunu
inostrani retail-prodavci-studenti
Medicinska sestra/tehnicar-Zemun
Prodavac/prodavačica
konobari sankeri vracar bez iskustva
Sobarice - Divčibare
Obezbedjenje sa licencom
Recepcioner/ka - hotel na Senjaku
Recepcioner/ka - Palilula
Radnici obezbeđenja