Učlanite se putem interneta i konkurišite za poslove!
Niste registrovani?
Otvorite svoj nalog
Ulogujte se
Postanite član naše mailing liste i ponude za posao će stizati na Vašu
e-mail adresu.

KONKURIŠITE ZA OVAJ POSAO

Konkurs ističe: 12-02-2022
Kategorija: Saobracaj
Naslov konkursa: Vozac C kategorije - Grocka
Grad: Beograd, Grocka
Opis posla:
Vozac C kategorije potreban firmi u Grockoj.
Radno vreme: fleksibilno radno vreme, u zavisnosti od dodeljene linije distribucije
Uslovi:
  • C kategorija
  • Lekarsko uverenje
  • Uverenje da kandidat nije osudjivan
  • Posedovanje kartice za digitalni sertifikat, vozac C kategorije
  • Minimum jedna godina radnog iskustva
U nastavku je opis posla:
  • Vrši prijem, prevoz i manipulaciju robom (istovar i predaja) po utvrđenim linijama;
  • Vrši nadzor i obezbeđenje nad zaduženom robom i ambalažom od momenta prijema do završetka isporuke;
  • Stara se o pravilnom prosleđivanju prateće dokumentacije;
  • Stara se o pravilnom prevozu robe i ispravnoj opterećenosti vozila;
  • Uredno popunjava i pravda svu dokumentaciju vozila i vozača i blagovremeno ih predaje na obradu koordinatoru transporta;
  • Vodi evidenciju pređene kilometraže utroška goriva i maziva;
  • Materijalno, krivično i finansijski odgovara za motorno vozilo;
  • Obevezan je da se stara o čistoći kamiona i tovarnog prostora/cisterne prevashodno;
  • Obezbeđuje poštovanje kompanijskih pravila i procedura, kao i zakonskih obaveza;
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.
Kontakt za prijave: 064-6598-818

Najnoviji konkursi

Sanker /Zemunu
Radnik na bušilici
VOZAC B KAT. PALILULA
Operater na uplatnom mestu
Pomocni radnik u kuhinji - dom za stara lica Palilula
Prodavac u pekari - Borca
Pomocni radnik u pekari ( Borca)
Pomoćni radnik u stolarskoj radionici
Call operater-zdravstvo
Prodavacica- pekara